Tanáraink európai kiránduláson

szabadkéz
Megjelenés

A Dr. Mező Ferenc Általános Iskola 11 pedagógusa ragadta meg a lehetőséget, hogy ismereteit Európa számos országában bővítse. Az egy és két hetes képzésekig tartó út egy sikeres Erasmus+ pályázaton át vezetett.

 

A diákok új módszereket alkalmazó, motivált és még inkább elkötelezett pedagógusokkal találkozhattak a nyári időszakban lezajlott képzéseket követő szeptember elsején.

 

Az angol nyelv oktatása a drámapedagógia és digitális módszerek alkalmazásával, a földrajz és rajz tantárgyak tanítása új módszertani nézőpontokból történő megközelítéssel újult meg. A tanulmányi környezetre senkinek sem lehetett panasza, mert Winchestertől kezdve Oxfordon át Barcelonáig számos csodás helyen fordultak meg a kollégák.

A pedagógusok együttműködésének színtere is bővült egy az eTwinning felületen keresztül létrejött partneriskolai projektben, amelyben iskolánk és egy lengyel általános iskola vesz részt.

 

A pályázat egy másik fontos eredménye, hogy 2017 februárjában a pályázó pedagógusok köre öt fővel bővült, a nevelőtestület kész tenni a módszertani megújulásért, hogy az intézmény minél magasabb színvonalon szolgálhassa ki az iskola környezetének igényeit.

 

A megkezdett munkát egy újabb sikeres tanár továbbképzési pályázatban folytathatjuk a Tempus Közalapítvány nemrég megérkezett értesítése szerint.

 

Címlapfotó: zuglo.hu

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: szerkesztoseg@boldoguljzugloban.hu

 

Követed már a Boldogulj Zuglóban oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!

A Dr. Mező Ferenc Általános Iskola 11 pedagógusa ragadta meg a lehetőséget, hogy ismereteit Európa számos országában bővítse. Az egy és két hetes képzésekig tartó út egy sikeres Erasmus+ pályázaton át vezetett.

 

A diákok új módszereket alkalmazó, motivált és még inkább elkötelezett pedagógusokkal találkozhattak a nyári időszakban lezajlott képzéseket követő szeptember elsején.

 

Az angol nyelv oktatása a drámapedagógia és digitális módszerek alkalmazásával, a földrajz és rajz tantárgyak tanítása új módszertani nézőpontokból történő megközelítéssel újult meg. A tanulmányi környezetre senkinek sem lehetett panasza, mert Winchestertől kezdve Oxfordon át Barcelonáig számos csodás helyen fordultak meg a kollégák.

A pedagógusok együttműködésének színtere is bővült egy az eTwinning felületen keresztül létrejött partneriskolai projektben, amelyben iskolánk és egy lengyel általános iskola vesz részt.

 

A pályázat egy másik fontos eredménye, hogy 2017 februárjában a pályázó pedagógusok köre öt fővel bővült, a nevelőtestület kész tenni a módszertani megújulásért, hogy az intézmény minél magasabb színvonalon szolgálhassa ki az iskola környezetének igényeit.

 

A megkezdett munkát egy újabb sikeres tanár továbbképzési pályázatban folytathatjuk a Tempus Közalapítvány nemrég megérkezett értesítése szerint.

 

Címlapfotó: zuglo.hu

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Követed már a Boldogulj Zuglóban oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!